درباره ما

الف: مدیر و بنیان‌گذار:

صدیقه خانی‌فر هستم و یکی از علاقه‌مندان به ذهن‌آگاهی که با ذهن‌آگاهی تحول به زندگی من قدم گذاشت. ذهن‌آگاهی مانند یک دوست همیشه همراه من است و در لحظات سخت زندگی من آرامش‌بخش من است و در لحظات آرام زندگیم باعث بینایی و خوب دیدن من می‌شود و امروز بعنوان  حرفه و ایکیگای من شده است. 

من در مجموعه فرا آرامش با همکاری موسسه فرامدرک (با مدیریت نخبه‌ای بی‌همتا و کارآفرینی خلاق جناب آقای دکتر رضا محمددوست) اقدام به ایجاد مجموعه‌ای کرده‌ام  تا بتوانم هر آنچه لازمه داشتن ذهنی آرام است را به دیگران آموزش دهم . رسالت اصلی من تربیت افرادی است که علاقمند به آموزش ذهن‌آگاهی هستند امیدوارم بتوانم در این رسالت بزرگ یاریگر هم‌نوعان خود باشم.

تحصیلات و مهارت‌های من، کارشناسی ارشد رشته روانشناسی، مدرس دوره‌های ذهن‌آگاهی دانشگاه پیام‌نور، مدیر آموزش موسسه فرامدرک، دانش‌آموخته دوره‌های ذهن‌آگاهی دانشگاه رایس آمریکا، دوره دکتر کابات زین، دوره ذهن‌آگاهی APA آمریکا و مترجم کتاب تربیت مربی ذهن‌آگاهی.

ب: تجربیات من در ذهن‌آگاهی

ذهن‌آگاهی متاسفانه در کشور عزیزم ایران حتی بعنوان یک واحد درسی دانشگاهی تعریف نشده است اما در بسیاری از رویکردهای درمانی مانند ACT ، DBT، EFT و… نقشی اساسی دارد. برای همین در حین تحصیلم در مقطع کارشناسی به ضرورت ذهن‌آگاهی پی‌بردم و اقدام به یادگیری این مهارت کردم و حتی در پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد خود موضوع ذهن‌آگاهی را در تحقیقات خود انتخاب کردم.

برای درک بهتر ذهن‌آگاهی به آموختن دوره‌های بین‌الملی پرداختم. طی سال‌ها بیش از ده دوره بین المللی روانشناسی و ذهن‌آگاهی را با برترین اساتید دنیا که توسط دانشگاه‌ها و موسسات برجسته جهانی

ارائه شدند را با موفقیت گذراندم.

هم‌اکنون در تحقیقات خود بر مباحث تاثیر ذهن‌آگاهی در عملکرد افراد، درک استعاره‌های زمانی، کاربردهای ابزارهای پیشرفته در عمق‌بخشی به ذهن‌آگاهی و… تاکید دارم. مقاله علمی و پژوهشی اخیر بنده که با راهنمایی‌های اساتید عزیزم سرکار خانم دکتر فاطمه رئیسی و دکتر رضا محمددوست در مجله علوم شناختی دانشگاه الزهرا (س)  باعنوان نقش میانجی نگرش به زمان و درک استعاری زمان در رابطه ذهن‌آگاهی با اهمال‌کاری چاپ شد یکی از نتایج پژوهش‌هایم بوده است.برای مشاهده مقاله لینک زیر را کلیک کنید

لینک

در حوزه اجرایی نیز افتخار مدیریت آموزشی در استارتاپ‌های روانشناسی مطرح کشور را داشته‌ام که ازجمله استارتاپ موفق و منحصر به فرد فرامدرک است که دوره‌های تخصصی بین المللی روانشناسی و مدیریت از دانشگاههای معتبر دنیا را با پشتیبانی بی‌نظیر به زبان فارسی ارائه‌می‌دهند. آدرس آکادمی بین‌المللی فرامدرک https://faramadrak.com است که به هر فرد در جامعه روانشناسی توصیه اکید می‌کنم که از این آکادمی ارزشمند نهایت بهره را ببرند.

استارتاپ فراخدمت که یک نرم‌افزار هوش مصنوعی برای ثبت خدمات روانشناسان، روانپزشکان و کوچها برای ارائه بهتر خدمات به مراجعان آنان است https://farakhedmat.com/ نیز از دیگر افتخارات بنده است که در آن حضور دارم.

برخی از مدارک بین‌المللی دریافت شده:

ج. هدف تاسیس مجموعه فرا آرامش

با توجه به سبک زندگی ماشینی و افزایش استرس و اضطراب زندگی روزمره و افزایش رنج افراد، تصمیم گرفتم هر آنچه تاکنون یاد گرفته ام و باعث ایجاد آرامش درونی خودم شده است را به دیگران یاد بدهم و این تصمیم را یکی از مهمترین رسالت‌های زندگی خود می‌دانم. و همچنین آرزو دارم بتوانم مربیانی را آموزش دهم تا بتوانند هدایتگر زندگی دیگران باشند.

My Instagram

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

What are you looking for?